Mata kokosowa – w rolkach i formatkach – komfortowy i zdrowy sen

Wiele osób na pewno zastanawia się, czy jest jeszcze szansa na uratowanie zbyt miękkiego materaca. Dla komfortowego i przede wszystkim zdrowego snu zbyt wiotkie podłoże to nie do końca dobry pomysł, ponieważ może wpłynąć negatywnie na kręgosłup. Na szczęście nie trzeba od razu pozbywać się dotychczasowego zakupu. Dużo lepszym rozwiązaniem jest dokupienie specjalnej maty kokosowej, której zadaniem jest nadanie dodatkowej twardości. To prosty i niedrogi sposób na szybką renowację dotychczasowego wypełnienia. Niektóre materace mają możliwość samodzielnego regulowania poziomu twardości. W tym celu można wykorzystać właśnie matę kokosową – wystarczy ułożyć ją według preferencji na górze lub na dole warstw. Ponadto charakteryzuje się ona zapobieganiem rozwoju roztoczy i alergenów. To produkt pochodzenia roślinnego, a jego naturalne właściwości mają duży wpływ na zdrowie użytkownika. Mata jest wykonana w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, co uniemożliwia powstawanie pleśni. Gwarantuje to zachowanie pełnej higieny w trakcie snu. Dzięki temu, że materiał jest sztywny, zapobiega odkształceniom materaca oraz działa na odpowiednią postawę podczas spania. W naszym sklepie kupisz matę kokosową tanio i od ręki. Sprawdź ofertę!

Maty kokosowe – konkurencja dla sztucznych wypełnień

Na rynku materacy wciąż dominują wypełnienia, powstałe na bazie materiałów z tworzyw sztucznych. To zazwyczaj tani i łatwy w obróbce surowiec, który wykorzystują firmy produkujące tego rodzaju wyposażenie. Do najpopularniejszych należy pianka poliuretanowa, lateksowa, a także klasyczne sprężyny. Nie w każdym przypadku takie wypełnienie okazuje się wystarczająco trwałe – na skutek intensywnego użytkowania, może tracić twardość, niezbędną dla komfortu snu. Kiedy wnętrze materaca nabiera nadmiernej miękkości, łatwo się odkształca, na czym może ucierpieć kręgosłup śpiącej osoby. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które niewielkim kosztem pozwala uniknąć negatywnych skutków zużywania się wyposażenia łóżka. Mata kokosowa to wykonywane ze skorupy tego tropikalnego orzecha wypełnienie, które zyskuje coraz większą popularność na rynku. To sprawia, że producenci bardzo chętnie wprowadzają ją do swojej oferty. Jeśli jesteś właścicielem firmy produkującej meble i akcesoria do sypialni, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Twoi Klienci z pewnością docenią obecność tych mat kokosowych w asortymencie, które dostaniesz u nas od zaraz.


Maty kokosowe – 100% natury

Co sprawia, że maty kokosowe są tak chętnie wybierane przez konsumentów? Wpływ na to ma przede wszystkim ich całkowicie naturalne pochodzenie. Produkcja tego rodzaju wypełnień nie szkodzi środowisku i nie generuje groźnych dla niego odpadów. Świadomość ekologiczna Klientów rośnie, w związku z czym poszukują oni dostępu do materiałów zgodnych z naturą. W naszym sklepie zamówisz tanio tego rodzaju komponent, dzięki któremu atrakcyjność oferty Twojej firmy zdecydowanie wzrośnie. Wybór maty kokosowej to doskonały sposób na renowację starego materaca zamiast zakup nowego, co również ma proekologiczny charakter. W zależności od potrzeb można zamówić ją w rolkach lub formatkach. U nas kupisz ten naturalny produkt od ręki, dzięki czemu szybko poprawisz komfort snu. Wystarczy umieścić go w pokrowcu i położyć na łóżku. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi dobroczynnymi właściwościami wyrobu będącego numerem jeden wśród alergików i nie tylko. Gwarantujemy stuprocentową zgodność z opisem i najwyższą jakość.

Maty kokosowe – dla alergików i osób ze zbyt miękkim materacem – tanio, zaraz, od ręki!

Maty kokosowe w formatkach, rolkach, tanio, od ręki, od zarazOferowane modele to idealne produkty dla alergików oraz osób, które mają zaburzony sen ze względu na niewystarczająco twarde podłoże. W sprzedaży posiadamy jedynie towary o najwyższej jakości i funkcjonalności. Powstają one w wyniku procesu wydobywania z kokosa wartości korzystnych dla człowieka. Pozyskiwane włókna ze skorupy kokosa wulkanizuje się i lateksuje. Dzięki temu mata jest potem niezwykle odporna oraz może być użytkowana przez długi czas. Ma ona około 1 centymetra grubości. Posiadamy w sprzedaży maty kokosowe w formatkach albo w rolkach. Wszystko zależy od preferencji Klienta. Oferujemy sprzedaż produktu tanio i od zaraz. Solidny towar dostępny w naszym sklepie zadowoli nawet najbardziej wymagającego poszukiwacza idealnego wypełnienia do zbyt miękkiego materaca!

% Nie przegap
okazji!