Worki do pakowania

Nasza firma, poza produkcją i dystrybucją różnych tkanin oraz produktów mogących służyć w charakterze wypełnienia materacy, zajmuje się również sprzedażą worków do pakowania. Są one idealnie dopasowane do wymiarów przechowywanego wyposażenia łóżka. Jakość samego produktu jest niezwykle ważna dla komfortu snu – ale równie istotny jest sposób jego przechowywania. Jeśli nie zadbasz o odpowiednią ochronę, materac może ulegać stopniowemu niszczeniu na skutek czynników zewnętrznych – przede wszystkim wody i kurzu. Nawet jeśli nie powstaną uszkodzenia, pozostałe efekty niewłaściwego przechowywania mogą być równie uciążliwe. Przykry zapach, nasiąknięcie wilgocią czy trudny do usunięcia brud to tylko niektóre z nich. Plastikowe worki do pakowania pozwalają uniknąć tego rodzaju konsekwencji, zapewniając materacowi dostateczną izolację. Ich lekkość sprawia, że nie dodają ciężaru produktowi. W naszej ofercie znajdziesz worki o różnych gabarytach. Jeśli potrzebujesz niestandardowego wymiaru, również możesz z niej skorzystać – realizujemy bowiem zamówienia indywidualne.

Wytrzymałe worki do pakowania

Z myślą o producentach materacy, kołder oraz poduszek przygotowaliśmy worki do pakowania. Są one wykonane z wysokiej jakości folii, która ma bardzo dobrą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego może być przeznaczona do zabezpieczenia wyrobów tekstylnych na czas:

Jesteśmy elastyczni, dlatego parametry worków do pakowania możemy dopasować do zamówienia. Wśród naszych Klientów znajdują się także firmy prasujące ubrania. Specjalnie dla nich mamy folie o nieco mniejszej gramaturze. Doskonale sprawdzają się one w trakcie dostarczania odzieży do miejsca przeznaczenia.
Oferujemy worki do pakowania w różnych rozmiarach, w tym na indywidualne zapotrzebowanie. Można je kupić w następujących wariantach:

Tkanina przechowywana w worku do pakowania jest zabezpieczona przed kurzem, zabrudzeniem oraz molami. Po wyjęciu z pokrowca kołdra lub poduszka jest czysta i pachnie świeżością.


Worki do pakowania na wymiar – tanio

Nasze worki do pakowania będą idealnym wyborem dla firm zajmujących się produkcją i dystrybucją materacy. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z tej branży, które zaufały naszemu wieloletniemu doświadczeniu. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie przygotować tego rodzaju ochronne wyroby na wymiar – również w dużych ilościach. Wszystkie nasze produkty można zamówić w opcji z ekspresową dostawą. Dbamy o to, aby oferowane przez nas worki do pakowania stanowiły najlepsze możliwe zabezpieczenie dla materacy. Oprócz dobrze dobranych wymiarów ważne jest tutaj również wysokiej jakości tworzywo, które nie ulega uszkodzeniom, zachowując wszystkie swoje parametry przez długie lata. Materac musi pozostać w absolutnej czystości do momentu kupna, a więc zadbaj o jego odpowiednią izolację. Nasze wyroby sprawdzą się również w pralniach i innych miejscach, gdzie regularnie odbywa się czyszczenie. Masz wątpliwości, dotyczące zakresu tej oferty? Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w doborze worków.

% Nie przegap
okazji!