Pokrowce na materace – przeciw niszczeniu i zabrudzeniu

W wyniku eksploatacji każdy materac się zużywa. Najczęściej na jego powierzchni powstają wówczas otarcia, niekiedy materiał zaczyna się pruć. Chcąc zapobiec tak szybkiemu niszczeniu czy zabrudzeniu, warto zainwestować w odpowiedni pokrowiec na materac. Dzięki temu podłoże do spania będzie służyć nam przez dłuższy czas. Pokrowce mają za zadanie ochronić wypełnienie przed wszelkimi uszkodzeniami oraz działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Ponadto są to najczęściej wyroby wodoodporne i antybakteryjne, co zapewnia zachowanie pełnej higieny w trakcie snu, a my zyskujemy dzięki temu możliwość codziennego poczucia czystości i świeżości. Większość pokrowców na materace składa się z membrany i wykończenia w postaci materiału frotte. Są to produkty przyjemne w dotyku i wyjątkowo funkcjonalne. Ich wykorzystanie to także sposób na zaprzestanie ciągłego i irytującego zsuwania się prześcieradła. Pokrowce cieszą się dużym zainteresowaniem wśród hotelarzy. W takich miejscach jak hotele, hostele czy pensjonaty, łóżka są bowiem nieustannie eksploatowane oraz korzysta z nich wiele różnych osób. Dodatkowa izolacja w takiej postaci to możliwość zadbania o odpowiednią higienę i bezpieczeństwo gości. Co więcej, chronione materace z pewnością posłużą w danym punkcie przez długi czas.

Jakie są radzaje pokrowców na materac

Łóżko to miejsce, które powinno gwarantować komfortowe warunki do snu i wypoczynku. W związku z tym Klienci sporą wagę przywiązują do właściwości, które posiadają pokrowce na materace. Wśród najczęściej wybieranych pokrowców na materac są te, które szyje się z tkaniny wzbogaconej:

Pokrowce na materace w niskiej cenie

Oferujemy szeroki przekrój pokrowców na materace, dopasowanych do najróżniejszych rozmiarów. W związku ze zróżnicowanym zapotrzebowaniem Klientów firmy produkują wyposażenie do łóżek w coraz bardziej niestandardowych wariantach. Generuje to zapotrzebowanie na dobrze dopasowane do nich pokrowce. To obowiązkowy element ochronny nie tylko w hotelarstwie, ale i w każdym domu lub mieszkaniu. Zabrudzenia samego materaca są trudne do usunięcia. Bez odpowiedniego zabezpieczenia, wypełnienie, niezależnie od tego, czy jest to pianka, czy też materiał naturalny taki jak włosie, może nasiąkać zanieczyszczeniami i wilgocią. Pokrowiec na materac umożliwia ograniczenie tego rodzaju zjawisk do absolutnego minimum. Dzięki temu, że łatwo można go zdjąć, bez trudu go wyczyścisz, używając standardowych środków myjących. Nie musisz inwestować w specjalne preparaty – utrzymanie pokrowców na materace w dobrym stanie jest niezwykle łatwe. Dobierz taki, który idealnie będzie pasował do wymiarów Twojego wyposażenia. Dzięki szerokiemu przekrojowi dostępnych rozwiązań, szybko znajdziesz najlepiej dopasowany do potrzeb produkt.


Pokrowce na materace

Pokrowiec na materac – produkcja

Produkcja pokrowców na materac

Produkcja pokrowców na materace

Produkcja pokrowca na materac

Nasza firma specjalizuje się w produkcji pokrowców na materac, które sprawdzą się nie tylko w domach prywatnych, ale również w hotelach, pensjonatach, schroniskach i innych miejscach, w których pościel i materace są regularnie czyszczone. Ponieważ ich produkcja jest realizowana z wykorzystaniem najlepszych materiałów, są niezwykle funkcjonalne, gwarantując skuteczną ochronę przed uszkodzeniami, a przy tym prezentując się atrakcyjnie. Z łatwością można je zdjąć i ponownie nałożyć, co znacznie przyspiesza rutynowe sprzątanie i ułatwia dbanie o czystość. Nasz pokrowiec na materac powstaje z uwzględnieniem praktycznych rozwiązań, takich jak wygodne suwaki i inne udogodnienia. Możesz wybrać modele w atrakcyjnej palecie kolorystycznej. Do naszych Klientów należą między innymi osoby działające w branży hotelarskiej, które często wyposażają się w wyposażenie do łóżek o niestandardowych wymiarach. Jeśli poszukujesz tego rodzaju pokrowców na materace, już teraz zapraszamy do kontaktu – możemy przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną ofertę.

Pokrowce na materace w różnych rozmiarach

W naszym sklepie znajdziesz pokrowce na materace w różnych rozmiarach. Pozwala to na bezproblemowe dostosowanie ich do wymiaru wybranego łóżka. Oferujemy także szycie pokrowców na wymiar – usługę wykonujemy w przypadku niestandardowych rozmiarów. Produkujemy towary z materiałów najwyższej jakości, a podczas szycia staramy się przywiązywać uwagę do każdego najmniejszego szczegółu. Wszystko po to, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy szeroki asortyment produktów w naszym magazynie, dzięki temu umożliwiamy sprzedaż od ręki. Gwarantujemy, że prezentowane pokrowce pozytywnie wpłyną na jakość Twojego snu i poczucie zachowania odpowiedniej higieny w trakcie wypoczynku.

Jak pielęgnować?

Na higienę snu wpływa kilka czynników. Jednym z nich jest cykliczne czyszczenie pokrowca na materac. W trakcie użytkowania ulegają one zabrudzeniom oraz staje się siedliskiem mikroorganizmów. Dlatego warto przynajmniej raz na tydzień poszycie:

Co pół roku powinno się prać ochraniacz zgodnie z wytycznymi podanymi na metce. Jeśli w środku pokrowca na materac znajduje się wypełnienie z pianki, to nie należy włączać wirowania i dolewać płynów zmiękczających. Zapychają one przestrzenie między włóknami i redukują cyrkulację powietrza między nimi. W przeciwnym wypadku tworzywo może ulec trwałemu uszkodzeniu. Eksperci doradzają, by pokrowce na materace od 2 do 3 razy w roku odświeżać za pomocą odkurzacza z funkcją pary. W ten sposób skutecznie zostanie zniszczone roztocze, a cała powierzchnia będzie odkażona. Z tego zabiegu warto korzystać, gdy z tkaniną ma styczność alergik lub małe dziecko.

% Nie przegap
okazji!